h

Kees de Kok

0621989141

Na mijn opleiding als Antropoloog ben ik werkzaam geweest bij een aantal internationale bedrijven waaronder als laatste bij Deloitte in Amsterdam als teamleider van een internationaal team.

Ik ben sinds 2004 lid van de SP en sinds 2018 actief bij de SP in Deventer. SInds maart 2022 zit ik voor de SP in de raad van Deventer. Ik ben vooral actief geworden om een tegengeluid te geven aan (extreem) rechtse denkbeelden. Ik wil anderen overtuigen wat gelijkwaardigheid, menselijke waardigheid en solidariteit betekent, door op te komen voor onze inwoners die dit om welke reden dan ook niet zelf kunnen.  

Ik ben een bouwer letterlijk en figuurlijk, (ver)bouwen van huizen of aan een betere toekomst voor iedereen. Daarnaast fiets ik heel graag rondom Deventer en volg elke wielerkoers op tv.

U bent hier

De SP gebruikt cookies om het bezoek aan onze sites te meten. Deze gebruiken geen persoonsgegevens. Alleen als je toestemming geeft gebruiken we daarnaast cookies en scripts om advertenties af te stemmen op jouw interesses. Dan verwerken we wel persoonlijke gegevens over je bezoek. Meer informatie vind je op onze privacy pagina.